FRANCE & STYLE to ekskluzywna witryna o Francji, o której marzyłam już od dłuższego czasu. Kraj ten jest mi szczególnie bliski, dlatego chciałabym przekazać Wam choć cząstkę jego piękna w swoich felietonach i reportażach. 

Znajdziecie tam ciekawe artykuły oraz felietony o sztuce, modzie, muzyce, designie. Artyści z minionych epok, których dzieła oglądamy w muzeach, jak i Ci współcześni, będący mistrzami nowego świata. Odkryjecie wspaniałe miejsca na ziemi średniowiecznych katedr, renesansowych zamków, awangardowej sztuki czy dwudziestowiecznej Haute Couture. Przybliżę Wam literaturę oraz film, gdzie Francja nie jest tylko tłem opowiadanej historii. Moje recenzje pokażą, co warto czytać i na co wybrać się do teatru czy kina. Opisuję niezwykle interesujące wystawy oraz wydarzenia zarówno te z Francji jak i z Polski. Podpowiem, którego eventu francuskiego nie możecie ominąć.

Do współpracy zapraszam pasjontów oraz znawców sztuki i Francji. Za każdym razem odkryjesz u mnie coś nowego.

FRANCE & STYLE to nie tylko Paryż. To całe bogactwo kulturowe państwa otoczonego gorącym, lazurowym morzem, potężnym oceanem, majestatycznymi górami. Państwa pachnącego rozmarynem i lawendą, a smakującego jak owoce morza popijanego cydrem normandzkim.

 

Zapraszamy Was do lektury

STRONA FRANCE & STYLE